informace

praktické informace

Na festival Audio Zoo je vstupné zdarma. Stačí se zaregistrovat a vstupenku Ti před festivalem zašleme zdarma do e-mailu. Zajistíš si tím své místo na festivalu. 

CHCI SE ZAREGISTROVAT PŘES MESSENGER

Podmínkou vstupu na festival je dobití festivalové digitální peněženky (cashless náramek) na místě festivalu v hodnotě alespoň 200 Kč. Festivalová digitální peněženka slouží ke všem platbám v areálu festivalu Audio Zoo. Prvotní dobití, které je podmínkou vstupu na festival, nelze refundovat, ale lze jej samozřejmě kompletně utratit.

Co je to Cashless?

  • digitální festivalová peněženka = festivalový náramek s čipem
  • bezpečný způsob bezhotovostního placení na všech prodejních místech na festivalu

Jak Cashless funguje?

  • digitální festivalová peněženka funguje podobným způsobem jako platební karta
  • festivalový náramek s čipem slouží ke všem nákupům na festivalu (třeba na baru, nebo na stáncích apod.), a to pouhým přiložením náramku k platebnímu terminálu
  • dobití je možné provést na Top Up stáncích v areálu festivalu nebo online (více informací o online dobíjení zveřejníme během jara 2020).
  • při vstupu na festival si dobijete svůj festivalový náramek s čipem v minimální hodnotě 200 Kč. Prvotní dobití je podmínkou vstupu na festival, nelze ho refundovat, ale lze jej samozřejmě kompletně utratit.
  • na festivalu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím bezhotovostních festivalových náramků
Podrobné informace o cashless zveřejníme během jara 2020.  

Festival Audio Zoo se odehraje 26. a 27. června 2020 přímo v Praze, a to v oblíbené a dostupné venue Výstaviště Holešovice.

Postupně budeme zveřejňovat jména, která na festivalu vystoupí, sleduj náš web a sociální sítě.

FACEBOOK | INSTAGRAM

Městská hromadná doprava
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Výstavišti Holešovice, a to metrem „C“ (červená linka), tramvají, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 3km – 55 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 2 km – 40 minut)
Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Výstaviště Holešovice. Zvolíte-li jízdu metrem červené linky „C“, tak se vydejte na nejbližší zastávku Nádraží Holešovice – odtud můžete dojet jednu zastávku tramvají na Výstaviště Holešovice, nebo jít 10 minut pěšky.
Informace o jízdních řádech města Prahy: PID – PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA

Cestování po Praze

Uber, Liftago a Bolt představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.


Noční spojení
Ze zastávky Výstaviště Holešovice odjíždí v noci tramvajové linky 93 a 94. Pokud se chystáte na autobusové nebo vlakové nádraží, pak je pro vás vhodná linka 94, která jede na Masarykovo nádraží, odkud se dá během 5 minut dojít jak na vlakové nádraží, tak i autobusové nádraží.


Autem
Jedete po vlastní ose? Držte se navigačních pokynů ZDE. Auto je možné zaparkovat na placených parkovištích v okolí Výstaviště Praha Holešovice. Na mapě naleznete vyhrazená místa pro bezpečné parkování. Vyvarujte se parkování v ulicích – přesněji na modrých zónách, které jsou vyhrazené pro residenty města.


Doprava vlakem / autobusem
Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku „Praha-Holešovice“, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.

 
Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci a Hlavním nádraží mají tu výhodu, že se nachází na lince metra „C“, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až do Holešovic – zast. Nádraží Holešovice. Záleží tedy jen na Vás, odkud a kam chcete cestovat. Společnosti FLIXBUS a STUDENT AGENCY zastavují jak na Florenci, tak na Hlavním nádraží.
 

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků: IDOS.CZ

Ubytování v Praze

Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu. Pro ubytování je nejsnažší využít služeb společností:

 

Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníkům mladším 16 let bude umožněn vstup v doprovodu zákonného zástupce.

pomocníci

partneři