Nový pražský festival spojí velké hudební značky

Chybí ti v Praze pořádný festival plný té nejlepší elektronické hudby? Nezoufej, do samého srdce metropole totiž přichází nový unikátní festival! Představujeme Audio Zoo, městský festival spojující žánry elektronické hudby.

Na jediný víkend v roce spojí síly a propůjčí festivalu duši ty nejpřednější pražské brandy hudební branže. Pokud alespoň trochu tušíš, která bije, když se řekne Let It Roll, Roxy, CUBE, Devastator, nebo Smack One, tak ti musí být jasný, že tato jména jsou opravdovou zárukou kvality.  Jednotlivě se postarají o program vlastních stagí a dohromady zajistí jedinečnou hudební divočinu zabalenou do nekonečného pocitu svobody.

Vybraní partneři s letitou tradicí v Praze nabídnou pocit domova s příchutí světového formátu. Legendární klub Roxy je pravděpodobně jedno z prvních jmen, které se spoustě lidem vybaví ve spojitosti house hudby a techna s Prahou. A to oprávněně, elektronickou scénu zde totiž pomáhá úspěšně formovat déle než dvě dekády. Projekt CUBE je stará známá pro všechny zaryté technaře a to především svojí nezaměnitelnou atmosférou eventů pořádaných na neobvyklých místech. Co se týče světa drum and bassu, Let It Roll je snad ten nejpovolanější z nejpovolanějších. Bývalá série klubových akcí se vyšplhala do zázračných výšin a stala se značkou, pod jejíž záštitou se pořádá největší hudební festival svého druhu na světě. Devastator pak již několik let s láskou a vášní vládne harder styles v srdci střední Evropy.  

Radši si chytej svoje brady, tohle je totiž teprve začátek. Pro vstup zdarma se zaregistruj ještě dnes na www.audiozoo.cz a rovnou začni odpočítávat dny v kalendáři. Festival proběhne 26.-27. 6. 2020 na Výstavišti v Holešovicích.

Staneš se s námi součástí něčeho výjimečného? Volba je na tobě.