Jaké byly Audio Zoo Rooftops?

Něco nového, něco jiného, a něco, co se v našich končinách ještě neudálo? Say hello to Audio Zoo Rooftop! 

 

Velký dobrodrůžo v podobě Audio Zoo festivalu se tento rok neodehraje, opatření ale postupně opadávají a my s Vandou jsme na tebe byly víc než ready v původním termínu na střeše Výstaviště! Během dvou červnových dní se nám společně povedlo vytvořit něco, o čem se nám ani nezdálo. Střecha Výstaviště se na dva dny proměnila v divokou zoo plné skvělé hudby, tance, zábavy a pozitivní energie!

 

V pátek 26. 6. jsme si dali pořádnou střešní rubačku v produkci největšího dnb festivalu – Let It Roll. Střechu jste zaplnili vy, největší párty animals, kvalitní drum & bassová selekce z České republiky a jeden SECRET HEADLINER. Tím byl belgický DJ a producent Netsky, který celý večer za západu sluníčka krásně uzavřel. 

 

V sobotu 27. 6. jsme si pak společně dali pohodu, chill a lehárko v podobně rovných beatů od Roxy Prague. Den nám začal krásně, ke sluníčku jsme si užívali hudbu v tempu 130 BPM a i přesto, že nás v odpoledních hodinách zasáhl déšť a bouřka, jako správní držáci jste se nenechali zastrašit, na půl hodiny se schovali pod střechu a pak se k nám vrátili dál. Atmosféra byla neskutečná a nebe jako z apokalypsy spolu s technem nenechali nikoho stát v klidu. 

 

Párty animals, děkujeme vám za naprosto skvělý víkend na obou rooftop párties. Už se nemůžeme dočkat, až si spolu zapaříme znovu!