Otevřete klece a vypusťte Audio Zoo!

Je první letní páteční odpoledne, vzduchem se linou vymazlené elektronické beaty, ty bezprostředně nasáváš jejich atmosféru, tančíš, bavíš se. Příjemná představa, co říkáš?

Venku se tančí se až do pozdních paprsků slunce, a pak se dění ze dvou venkovních stagí přesouvá do vnitřních prostor. Tam večerem roztančený dav provází nabitá show dalších dvou stagí a jede se až do rána. Vyspíš se a celé ještě jednou s obměnou žánrů nanovo. Přeješ si, aby tyhle dva dny a dvě noci plné elektronické hudby nikdy neskončily. 

Dohromady se ti na 4 stagích během 2 dnů představí až 80 umělců domácí i zahraniční scény, a to z řad EDM, techna, housu, drum ‚n‘ bassu, hardstylu, hardcore, grimu, nebo hip hopu. To zní celkem slušně, ne?

Jednotlivé styly budou rozprostřeny na vnitřní i venkovní pódia. Hlavní stage po oba dny ovládnou headlineři napříč žánrovým spektrem. Druhá stage poskytne na jednu noc zázemí vyznavačům rychlejších a tvrdších stylů v podobě programu zaměřeného na hardcore a hardstyles pod taktovkou značky Devastator. Druhý den zde převezme štafetu v tempu drum and bassu Let It Roll. Do tónů techna se třetí stage ponoří v režii projektu Cube, který pak v sobotu v podobném žánrovém zaměření na techno a house vystřídá Roxy. Ze čtvrté stage bude pak oba dny znít grime, rap a hip hop, pod svá křídla si ji vezme Smack One.

A teď si představ, že tohle všechno na tebe čeká poslední červnový víkend 26.-27. 6. 2020 na Výstavišti v Holešovicích zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.audiozoo.cz a bude na tebe čekat volný vstup na celou akci.

Scroll to Top